Březen 2012

Du hast mich gefragt

31. března 2012 v 8:19 | Veree

Vykřičníky všude kam se podíváš,
do p**ele kde to jsem si asi říkáš!
zavítal si do mého království,
kde všichnni soutěží
o cenu ječení!


Fantasy všem leze na nervy. Proč?

27. března 2012 v 18:17 | Veree |  Tlachy
Já jsem velkej fanda žánru Fantasy a nechápu lidi co to nedokážou pochopit. Dnes jsem si do školy vzala jednu Fantasy knihu Půlnoční jezdec kterou mimochodem vřele doporučuji a všichnni se mě ptali jak to můžu číst atd... Ok já taky nemám ráda ty strašné dívčí románky a taky to nikomu netluču do hlavy pořád dokola. Prostě každej má svůj vkus a každýmu se líbi něco jiného. No a co? Takovou chybu že si do škomu knížku už nikdy neudělám. Zase přeháním zas tak hrozný to nebylo, ale prostě a jednoduše namám ráda lidi co mi berou názory. Tak jsem se zase vypsala a všechno to ze sebe dostala. A co vy? Jaký máte rádi žanr? A co říkáte na starší knihy z roku 1995? Já je prostě miluju! ˇ-ˇ

Kolem dokola

20. března 2012 v 16:20 | Veree |  Tlachy
Greetings friends!
Už mi lezla na nervy ta tmavá barva na předchozí šabloně tak jsem si vyměnila za modrou šablonu. Chtěla bych si objednat design od Daysy, ale pravidla jsou pravidla a pravidla se nemají porušovat i když si stojím za názorem že pravidla jsou tu od toho aby se porušovala. Dokud sem nebude chodit víc lidí a nebudete komentovat články tak prostě nebude design. :)
Já vás chápu. Kdybych já vešla na tak příšerně nudnej blog taky bych hned radši zavřela prohlížeč.
Ti více chápaví mohli z předchozích článku pochopit že jsem nemocná a tudíž se válím doma. Sice mi ted není o nic líp, ale už jdu zítra do školy. To znamená že asi nebudu mít čas na pravidelný články, ale uvidíme třeba to nějak výjde. Slibuju že výjdou alespon dva články do týdne! Kdo by měl nějaké otázky ohledně mě nebo blogu stačí napsat do komentářů.

Uletí ptáček!

19. března 2012 v 11:10 | Veree
Přináším vám už starší fotku focenou někde kde jsou kachny. Omluvte tu kvalitu, ale líp to s mým nic moc fotákem fotit nešlo. Pořád sem za ním běhala v domnění že mi nezdrhne. Nakonec jsem to vzdala a vyfotila jsem si ho ze zadu.

Žvásty

15. března 2012 v 8:58 | Veree |  Tlachy
Blá, blá, blá unuděná až k smrti blá, blá, blá. Takže jsem se zase dokopala k napsání článku. Pro info píšu jen proto abyste věděli jestli jsem pořád ještě naživu. Bohužel jsem... ˇ-ˇ Stop nebudu si hrát na pesimistu a budu na mé nudě hledat ty pozitivní stránky... Tak jsem žádný nevymyslela ale nevadí aspon nemusím do školy.
Mluvím jak přiškrcenej slon co se naučil mluvit až když ho přepadla armáda mravenců s otázkou kdo jim rozdupal mraveniště. Hi :) Všimla jsem si že to co tady melu sedí k nadpisu. Tak tahle se dětičky zabíjí nuda. Nevím co dál psát tak si půjdu lehnout a budu si číst. U čtení pravděpodobně usnu a o zábavu budu mít postaráno. Vy zatím můžete popřemýšlet o tom na co vám bylo že jste si tohle přečetli. Báj báj! :D

Názory

6. března 2012 v 20:19 | Veree |  Tlachy
Věřili byste jak rychle se člověku dokáže změnit názor? Včera pro mě karma byla něco co si prostě musím psát na seznam a plnit to vše do nejmenšího puntíku. NE s tím je konec! Bylo by fakt trapný kdybych hned dělala to co Earl a navíc podle naší milé wikipedii karma není víra, protože je každý strůjcem svého osudu. A taky že jo! Stačí si karmu prostě udržovat v rovině a mohlo by být všechno fajn.

Můj milý názore,
drž hubu ty malý trezore!
Každý tě může otevřít kdy jen bude chtít,
nikdo mi tě neumožní aspoň chvíli mít.

Začátek

5. března 2012 v 15:46 | Veree |  Tlachy
...Karma...to je to na co se ted nejvíc soudtředním. Chci být lepší člověk a chci si udělat seznam. Asi si říkáte ,,No jo to zase kopíruje Earla ze seriálu jmenuji si Earl!" A ano je to tak, ale nedělám to proto abych byla zajímavější a středem pozornosti a nechci aby na mě lidi křičeli se slovy ,, Hele to je ta co si dělá seznam!" Prostě jen chci abych se napravila a aby mě lidi co mě dřív nesnášeli měli docela rádi. Prostě chci aby se mi vrátilo v příštím životě dobro.
Zatím co jsem se tak dívala na svůj seznam špatností neudělala jsem nic závažnýho, ale věřím že se na mě lidi kterým jsem to provedla jsou naštvaný. Blog nebude jen o mém seznamu a budu se snažit sem přidávat i nějaké úvahy a moje žvásty.

Co je to karma?
Já karmu beru jako souhrn všech věcí co jem kdy udělala (dobrých i špatných). Pokud převažují dobré věci v příštím životě se narodíme v bohaté rodině nebo v prostředí kde budeme štastní. Jenže když budou převažovat zlé věci budeme to v příštím životě mít prostě na nic. Například se narodíme bez domova nebo jako zvíře v zajetí. Pokud je naše karma vyrovnaná je to prostě ok. Podrobnější to najdete na wikipedii. ˇ-ˇ