Začátek

5. března 2012 v 15:46 | Veree |  Tlachy
...Karma...to je to na co se ted nejvíc soudtředním. Chci být lepší člověk a chci si udělat seznam. Asi si říkáte ,,No jo to zase kopíruje Earla ze seriálu jmenuji si Earl!" A ano je to tak, ale nedělám to proto abych byla zajímavější a středem pozornosti a nechci aby na mě lidi křičeli se slovy ,, Hele to je ta co si dělá seznam!" Prostě jen chci abych se napravila a aby mě lidi co mě dřív nesnášeli měli docela rádi. Prostě chci aby se mi vrátilo v příštím životě dobro.
Zatím co jsem se tak dívala na svůj seznam špatností neudělala jsem nic závažnýho, ale věřím že se na mě lidi kterým jsem to provedla jsou naštvaný. Blog nebude jen o mém seznamu a budu se snažit sem přidávat i nějaké úvahy a moje žvásty.

Co je to karma?
Já karmu beru jako souhrn všech věcí co jem kdy udělala (dobrých i špatných). Pokud převažují dobré věci v příštím životě se narodíme v bohaté rodině nebo v prostředí kde budeme štastní. Jenže když budou převažovat zlé věci budeme to v příštím životě mít prostě na nic. Například se narodíme bez domova nebo jako zvíře v zajetí. Pokud je naše karma vyrovnaná je to prostě ok. Podrobnější to najdete na wikipedii. ˇ-ˇ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama