Květen 2012

Rozsviť lampičku. To pomůže

18. května 2012 v 19:22 | Veree |  Tlachy
Těžko říct jak se cítím. Něco mě dost naštvala a došla mi bílá čokoláda takže to se nemám jak uklidnit. Víte je to jako ten pocit když jednu dobu si myslíte: Jojo tohle je kámoška které můžu důvěřovat a tam ta taky. Jenže potom Vám v jednom okamžiku dochází že té kámošce kvůli které jste si zapátrali v srdci a vzpomínkách možná nemůžete plně důvěřovat. To jste pak s prominutím úplně v p*deli.
Zítra jedu do města na Muzejní noc. Oběhnem asi 5 muzeí, výstav a taky půjdeme do divadla Reduta kde hrál jedenáctileý Mozart se svojí sestrou. To je asi jediný co mě drží nad hladinou a zabraňuje mi v tom abych se asi rozbrečela, protože já brečím i kvůl i sebemenším věcem který mě naštvou nebo rozesmutní. Děkuji ti (ať si sakra kdokoliv) za to že ti můžu stoprocentně věřit...

Adiemus

3. května 2012 v 20:41 | Veree

Tato píseň mě doopravdy zaujala. Slýchavala jsem jí v televizi a nikdy jsem nemohla přijít na to co to vlastně je. Až dneska jsme ji zpívaly ve škole. Musím vám říct že už jen samotný poslech je něco úžasného. Proto jsem si doma sedla vzala text a hned si Adiemus pustila. Pro mě je to neuvěřitelný zážitek a pokud Adiemus neznáte určitě si ho pusťte. ...Akala...

Roxy in my heart

2. května 2012 v 21:38 | Veree |  Tlachy
Jsem tak strašněě moc šťastná. Né není to radost typu "Zítra jdu plavat." nebo " Je prodloužený víkend!". Je to radost typu "Od svého narození nemůžu chodit, ale teď jsem zázračně vstala z postele a můžu si užívat života!" Šťastnou mě udělala jedna úžasná osůbka. Mám chuť si zjistit její telefonní číslo abych jí mohla psát esemesky na dobrou noc a volat jí až o víkendu budu pryč. Je to jen chvilka co jsem si s ní psala a už teď se těším až jí ráno zase uvidím. Ta úžasná osoba ví že myslím ji a je zbytečné psát kdo to je---Roxy-romanetta.blog.cz---. Roxy nevím jak to vyjádřit slovy, ale chce to čas než si s tebou budu moct otevřeně popovídat bez toho abych koktala. Možná už zítra nebo taky až za týden. Nevím čím to je, ale vykoktat otázku ,, Jaký máš telefonni číslo?" zvládnu.
Kdyby někdo věděl co divné koktánía zadrhování se ve větách když mluvím s osobou
které si tak vážím znamená napište mi.

Komentáře smazány kvůli velkému dohadování. Všechny názory respektuji a beru na vědomí jen už to prosím nechci řešit. Díky ;)