Červen 2012

Řešení

7. června 2012 v 6:55 | Veree |  Tlachy
Dobré ráno,
já jakožto ospalé monstum v noční košili jsem udělala jedno rozhodnuté. Už nikdy neřešit důležité věci přes chat pokud to jde v reálu. Jen stěží jde zapomenout, jak mi Facebook vzal kamarádku a vyvolal hádky. Od ted už jenom s očí do očí.
Tak jsem si trochu pprojížděla archiv blogu a není ani možný jak rychle se člověk mění. Některé články jsou ještě OK, ale u většiny článků si říkám:,,Bože jak jsem mohla něco takovýho psát?"
No jo lidi sie hrozně mění i já se měním což je dobře, protože se zdá že k lepšímu. Musím se nachystat do školy abych mohla vyrazit a celou cestu s mojí kamarádkou nesymslně kecat. Mě se tááák nechce!


Levitující šišky

6. června 2012 v 21:18 | Veree |  Tlachy
Zdravíčko (nalévám si Colu abych si s vámi mohla ťuknout o obrazovku)
Až dnes jsem si uvědomila jaký super kolektiv lidí mám kolem sebe. Každý řekne svůj názor, vyrazí se mnou ven když to nečekám nebo křičí "nehul!" když volám s rodiči. S šiškama co házeli se fakt vytáhli. Je to důkaz přátelství a podpory. Děkuji Vám R., R., H., K., K. a M. Držíte mě nad vodou a děláte přesně ty věci zmíněné nahoře.

K dnešku. Den ve škole jako každý jiný, ale i přesto něčím vyjímečný. Dostali jsme známky co nám vychází na Vysvědčení a musím se pochlubit, protože mám jen dvě dvojky a nemám žádnou trojku. To je dobrý, nemusíte mi tleskat a klanět se. Stačí jen úctihodné kývnutí a "hmmm". Jednou bych chtělo zkusit jaké to je když dostanete na Vysvědčení samé jedničky. To je moje výzva na příští školní rok. Poznat jaké to jo když vám učitel třese s rukou a oznamuje že máte samé 1. Jenže ten pocit nedostanu zadarmo. Mimochodem všimli jste si jak se ty prázdniny pomalu, ale jistě přibližují? Já až dnes ovšem radost žádná. Nevím proč... ;)
Rozhodla jsem se že bdudu chodit do "kurzu" tvůrčího psaní. Nevím kam, nevím kdy pouze vím že tam chodí moje bývalá spolužačka a tak jsem si řekla, že když mě psaní baví nebude na škodu se přiučit něčemu novému.