Levitující šišky

6. června 2012 v 21:18 | Veree |  Tlachy
Zdravíčko (nalévám si Colu abych si s vámi mohla ťuknout o obrazovku)
Až dnes jsem si uvědomila jaký super kolektiv lidí mám kolem sebe. Každý řekne svůj názor, vyrazí se mnou ven když to nečekám nebo křičí "nehul!" když volám s rodiči. S šiškama co házeli se fakt vytáhli. Je to důkaz přátelství a podpory. Děkuji Vám R., R., H., K., K. a M. Držíte mě nad vodou a děláte přesně ty věci zmíněné nahoře.

K dnešku. Den ve škole jako každý jiný, ale i přesto něčím vyjímečný. Dostali jsme známky co nám vychází na Vysvědčení a musím se pochlubit, protože mám jen dvě dvojky a nemám žádnou trojku. To je dobrý, nemusíte mi tleskat a klanět se. Stačí jen úctihodné kývnutí a "hmmm". Jednou bych chtělo zkusit jaké to je když dostanete na Vysvědčení samé jedničky. To je moje výzva na příští školní rok. Poznat jaké to jo když vám učitel třese s rukou a oznamuje že máte samé 1. Jenže ten pocit nedostanu zadarmo. Mimochodem všimli jste si jak se ty prázdniny pomalu, ale jistě přibližují? Já až dnes ovšem radost žádná. Nevím proč... ;)
Rozhodla jsem se že bdudu chodit do "kurzu" tvůrčího psaní. Nevím kam, nevím kdy pouze vím že tam chodí moje bývalá spolužačka a tak jsem si řekla, že když mě psaní baví nebude na škodu se přiučit něčemu novému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama