27.8.- Princátko Rover

27. srpna 2012 v 19:23 | Veree
Z dnešního dne jsem si doslova odnesla dvě vytoužené knížky a za měsíc je zase ponesu vrátit (jaká škoda). Každopádně jsem zjistila že se v knihovně dají koupit knížky za 10 Kč takže přístě si určitě nějaké koupím a pak se s nima pochlubím. Teď konečně k těm knihám co jsem si dnes vypújčila. ;)

1.Princ a Chuďas-Mark Twain
Podle nového vydání obálky mi přišla kniha hodně dětská, ale jelikož jsem spěchala prostě jsem ji popadla a řekla si že zdání klame. A měla jsem pravdu. Sice to není nějaká "náročná" četba, ale za tu chvilku co jsem ji četla jsem zjistila že je zábavná a hodně čtivá. Navíc jsem už z dřívějška věděla že Mark Twain píše krásně. Jsou to asi tak dva roky co jsem četla Dobrodružství Toma Sawyera, ale dostala jsem se maximálně na dvacátou stránku. No jo Jacqueline Wilsonová byla v té době prostě jednička a pro mě jediná. K dobrodružství Toma se hodlám co nejdřív vrátit. Knihu Princ a Chuďas doporučuji všem čtenářům co hledají spíše oddechovou knihu než složitou kterou stěží rozlouskáte.

2.Tulák Rover-J.R.R. Tolkien
Obálka na mě působí neutrálně, Celá zelená jen s nápisem. To mám ráda. Ještě jsem ji nezačala číst, ale vím že se pan Tolkien inspiroval když jeho syn ztratil na pláži postavičku pejska. Lhala bych kdybch ted říkala že se ta hračka jmenoval Rover nebo se tak jmenoval jen v knize. Až chudáčka tuláčka Rovera začnu číst napíšu Vám více podrobnosti. Má asi sto stránek takže bych řekla že je to taky rychlovka jako předešlá kniha.

Spokojenost s vybranými knihami...
...je moc velká, protože obě knížky si chci už dlouho přečíst. Až seženu knihu Autobus sebevrahů budu tady skákat radostí. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama