Chuť krve-Prolog

6. srpna 2012 v 19:56 | Veree
Hlavní hrdinku Roxanne mi navrhla Roxy. Za to ti děkuji! :D Kdybste někdo našli nějakou chybu stačí napsat do komentářů. Kritiku beru na vědomí, ale nesmí vypadat takhle: "HNUUUUSNÝÝÝ!!!"

Po zářivě bílých špičácích ji stékala krev a obarvila její bílé rty na rudo.
Roxanne se na sebe zkoumavě podívala do rozbítého zrcadla, které před chvíli rozbila jen pro efekt.
,,Rudá mi fakt sekne" pomyslela si
Za dveřmi do umývárny uslyšela Roxanne kroky. Dřiv než se dveře otevřeli byla Roxanne pryč. Tedy alespoň to tak vypadalo. Ve skutečnosti byla zavěšena za lustr, který vypadal že by už měl brzy spadnout. Do místnosti vešla stará hubená paní s kyblíkem s vodou a hadrou. Se zděšením se paní podívala na mrtvolu bílou jako stěna. Nejdříve si myslela, že je to jen zase nějaká šaškárna když je přece jen ten Haloween, ale když se k mrtvé ženě příblížila a podívala se jí na otevřené nemrkající oči. Poznala, že o žádnou Haloweenskou srandičku nejde. Stařence se podlamovala kolena a jen stěží mohla popadnout dech. Rychle s jekotem utekla z místnosti.
,,Není to nic pro slabé povahy" uchechtla se Roxanne stále vysící na lustru. Seskočila, popadla jeden střep ze zrcadla a ženě vyřízla srdce. Mňamka!
Roxanne vešla do domu ve kterém ještě voněla večeře, kterou jí matka nechala u stolu. Není divu, že na ní matka s večeří nepočkala, vždyt už je dávno půlnoci. Roxanne se pomalu a neslyšícně odšourala do kuchyně popadla talíř na stole a jídlo, které jí zapáchalo vyhodila do koše, ostatně jako každý. den. Dnes už se najedla dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama